26 Nisan 2023 Şans Topu Sonuçları Açıklandı!

26 Nisan 2023 Şans Topu sonuçları, ülkemizde yıllardır oynanan ve bir kesim insan tarafından heyecanla takip edilen 5+1 Şans Topu olarak da adlandırılan bu şans oyununun 26.04.2023 Çarşamba günü yapılan çekiliş sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

26 Nisan 2023 Şans Topu Sonuçları

26 Nisan 2023 yani Çarşamba günü yapılan çekiliş sonuçlarına dair bilgiler aşağıdadır.

Bu makalemizi sonuçlar yayınlanmadan önce paylaştığımız için aşağıdaki tabloyu boş görebilirsiniz. Bir aksilik olmaması halinde sonuçların açıklanmasının ardından sizlerle paylaşacağımızı bilmenizi isteriz.

23 Nisan 2023 20:00 Şans Topu Sonuçları Çekiliş no : 34

Bilenen SayıBilen Kişi SayısıKişi Başı İkramiyeİkramiye Tutarı
5+1xKişi Başı İkramiyex
5xKişi Başı İkramiyex
4+1xKişi Başı İkramiyex
4xKişi Başı İkramiyex
3+1xKişi Başı İkramiyex
3xKişi Başı İkramiyex
2+1xKişi Başı İkramiyex
1+1xKişi Başı İkramiyex
0+1xKişi Başı İkramiyex
5+1 Şans Topu Çekiliş Sonuçları

Şans Topu Ne Kadar Devretti?

Bu makale söz konusu 34. çekilişten önce yayınlandığı için herhangi bir devretme durumu olup olmadığını bilmemekteyiz. Ancak geçtiğimiz çekilişte yani 33’üncü çekilişte 3.008.677,89 Türk Lirası devretmiş bulunmaktadır. Bu rakam ciddi bir boyuttadır ve olası bir durumda bir kişinin bilmesi halinde yüksek tutarlı bir ikramiyenin sahibi olacak şanslı kişi bakalım kim olacak?

5+1 Şans Topu Çekiliş Takvimi

Söz konusu şans oyunu milli piyango resmi web sitesinden elde ettiğimiz verilere göre her hafta Çarşamba ve Pazar günleri saat 20:00’da olmak üzere haftada 2 kez çekilmektedir. İlgili web siteden veya Youtube üzerinden canlı çekilişi izleyebilirsiniz.

Şans oyunlarının ve türevlerinin oynanmasını hem dini açıdan hem de toplumsal açıdan doğru bulmamaktayız. Ancak karar tamamen sizlere kalmış bir durumdur.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. On Numara Nasıl Oynanır?

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Söz konusu sonuçları milli piyango online isimli resmi web siteden de kontrol etmeden biletlerinizi atmayınız.